Код: 00000040788
Артикул: 4820022640253
Мильні бульбашки "Веселкові кулі" Нола 220 мл 4820022640253
- Наявність: 0
- Виробник: НОЛА
-
35 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мильні бульбашки "Веселкові кулі" Нола 220 мл
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | НОЛА |
| Размер | 14х5х5 см |
| Розмір | об'єм 220 мл |
| Розміри | об'єм 220 мл |
| Розміри упаковки | 14х5х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | банка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |







