Мильні бульбашки TP278_Red
- Наявність: 7
- Виробник: G Y
-
112 грн
Мильні бульбашки
Легкий у використанні набір для дитячих розваг, що містить мильний розчин і паличку-насадку для надування. Утворює блискучі повітряні бульбашки різного розміру, підходить для ігор на свіжому повітрі та вдома. Зручний пластиковий флакон забезпечує компактне зберігання та швидке дозаповнення, а простий механізм занурення і видування робить гру доступною для дітей і дорослих. Ідеальний варіант для святкових заходів, прогулянок і сімейних розваг.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 90 |
| Вага (кг) | 0,09 |
| Вага в упаковці, кг | 0,09 |
| Вага, г | 90 |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 16 |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 23х8х4 см |
| Розміри упаковки | 23х8х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Цвет | 0,09 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 3 років |










