Мильні бульбашки-гіганти 120 мл 46 см 922-201
- Наявність: 0
- Виробник: JIA YU TOY TRADE
-
131 грн
Мильні бульбашки-гіганти
Чудовий вибір для свят, прогулянок і фото-сесій. Легко створює величезні, яскраві бульбашки, які повільно ширяють у повітрі й захоплюють увагу дітей та дорослих. Формула безпечна та делікатна для шкіри, не залишає плям.
Просте використання: достатньо змочити кільце і повільно провести — і ось уже небо наповнене вражаючими прозорими сферами з перламутровим блиском.
- Підходить для відкритого простору — створює стабільні великі бульбашки, що довго літають.
- Яскраве шоу для дітей і дорослих — ідеально для днів народжень, пікніків та фотосесій.
- Легко зберігати та переносити — компактний флакон і простий механізм використання.
- Безпечна формула — мінімум мильних залишків, без подразнень при випадковому контакті зі шкірою.
Створюйте незабутні миті та наповнюйте простір кольором і веселощами разом із мильними бульбашками-гігантами.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 46 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 46 |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 16 |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | JIA YU TOY TRADE |
| Размер | 46х6х6 см |
| Розмір | 120 мл |
| Розміри | 120 мл |
| Розміри упаковки | 46х6х6 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |

















