Код: 00000401110
Артикул: 70601-EF
Мильні бульбашки Easy Fun класичні 60 мл 70601-EF
- Наявність: 1
- Виробник: ArtCraft
-
32 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мильні бульбашки Easy Fun
Класичні, 60 мл
Мильні бульбашки Easy Fun — класичний продукт для створення мильних бульбашок. Об'єм флакона становить 60 мл.
- Бренд: Easy Fun
- Тип: класичні мильні бульбашки
- Об'єм: 60 мл
Рекомендації
Користуйтеся згідно з інформацією та інструкціями на упаковці.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вес | 0,08 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 15 |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | ArtCraft |
| Размер | 4х12х4 см |
| Розмір | 60 мл |
| Розміри | 60 мл |
| Розміри упаковки | 4х12х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | банка |
| Цвет | 0,08 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 3 років |









