Код: 00000400907
Артикул: 5016-AC
Медіум для рідкого акрилу 250 мл 5016-AC
- Наявність: 3
- Виробник: ArtCraft
-
164 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Медіум для рідкого акрилу 250 мл
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категория товара | Полотна |
| Производитель | ArtCraft |
| Размер | 6х13х6 см |
| Розміри упаковки | 6х13х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Упаковка | банка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 6 років |











