Код: 00000400905
Артикул: 5014-AC
Медіум для рідкого акрилу 1000 мл 5014-AC
- Наявність: 0
- Виробник: ArtCraft
-
376 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Медіум для рідкого акрилу 1000 мл
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Категория товара | Полотна |
| Производитель | ArtCraft |
| Размер | 9х20х9 см |
| Розміри упаковки | 9х20х9 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Упаковка | банка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 6 років |










