Код: 00000016881
Артикул: ИП.25.000
Меч у чохлі ИП.25.000
- Наявність: 107
- Виробник: Лядская
-
102 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Меч у піхвах ІП.25.000 (50) ІП.25.000
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид | Мечі |
| Вид іграшки | Меч |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 63 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 63 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Лядская |
| Размер | 63х15х5 см |
| Розміри упаковки | 63х15х5 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Лицарі |
| Тип | Меч |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |







