Машинки HOT WHEELS 888-28
- Наявність: 3
- Виробник: Без бренду
-
100 грн
Кожна машинка має унікальний дизайн, яскраві кольори та реалістичні деталі, що робить їх ідеальними як для колекціонування, так і для захопливих перегонів на треках HOT WHEELS. Діти можуть організовувати змагання, створювати свої маршрути або просто грати, розвиваючи уяву, координацію рухів і логічне мислення.
Машинки HOT WHEELS – чудовий вибір для маленьких автолюбителів, які обожнюють швидкість, адреналін і нові пригоди!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 35 |
| Вага (кг) | 0,035 |
| Вага в упаковці, кг | 0,035 |
| Вага, г | 35 |
| Вес | 0,035 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 11х17х4 см |
| Розмір | 8х3х3 см |
| Розміри | 8х3х3 см |
| Розміри упаковки | 11х17х4 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,035 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |















