Код: 00000040966
Артикул: 40105-Orange
Машинка Tigres самоскид MAX 60 см помаранчевий 40105-Orange
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
615 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Новинка від ТМ Tigres!
Іграшковий самоскид «MAX» 60 см — чудовий подарунок для маленького будівельника та поціновувача великої техніки.
Міцна та яскрава машинка з рухомим кузовом робить гру максимально реалістичною та захопливою, сприяє розвитку уяви та дрібної моторики дитини.
Самоскид виготовлений із високоякісної, міцної пластмаси, стійкої до впливу погодних умов, тому іграшка ідеально підходить для гри як вдома, так і на вулиці протягом усього року.
Модель доступна у двох кольорових варіантах.
Іграшковий самоскид «MAX» 60 см — чудовий подарунок для маленького будівельника та поціновувача великої техніки.
Міцна та яскрава машинка з рухомим кузовом робить гру максимально реалістичною та захопливою, сприяє розвитку уяви та дрібної моторики дитини.
Самоскид виготовлений із високоякісної, міцної пластмаси, стійкої до впливу погодних умов, тому іграшка ідеально підходить для гри як вдома, так і на вулиці протягом усього року.
Модель доступна у двох кольорових варіантах.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 1.77 |
| Вага в упаковці, кг | 1.77 |
| Вес | 1,5 кг |
| Вид іграшки | Самоскид |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 60х29х26 см |
| Розміри упаковки | 60х29х26 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Самоскид |
| Цвет | 1.77 |
| Возраст | від 1 року |







