Машинка Tigres самоскид 32 см 40111
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
165 грн
Міцна та яскрава машинка з рухомим кузовом робить гру реалістичною та захопливою.
Виготовлений із високоякісної пластмаси, стійкої до впливу погоди, тому іграшка може залишатися на вулиці протягом усього року.
Доступний у двох кольорових варіантах.
Вік: 1+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.443 |
| Вага в упаковці, кг | 0.443 |
| Вес | 0,37 кг |
| Вид іграшки | Самоскид |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 32х18х18 см |
| Розміри упаковки | 32х18х18 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Самоскид |
| Цвет | 0.443 |
| Возраст | від 1 року |

















