Код: 00000040969
Артикул: 39664
Машинка Tigres Mercedes-Benz Sprinter швидка допомога 39664
- Наявність: 4
- Виробник: Tigres
-
344 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" швидка допомога, Tigres - це іграшка ліцензійної серії Автомобілів Mercedes-Benz Sprinter в масштабі 1:24, аналогів якої немає на ринку України.
Кожна іграшка серії Mercedes-Benz Sprinter є прототипом всесвітньо відомих автомобілів компанії Merсedes, що підтверджує голограма з унікальним номером на кожній упаковці. Модель вирізняється оригінальним дизайном, високою деталізацією та функціональністю. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, просторової уяви, логіки та фантазії.
Кожна модель має рухомі елементи: в машинках відкриваються передні та задні двері, може підійматися та опускатися руль.
Для хлопчиків будь-якого віку ця іграшка стане улюбленою! Завдяки серії авто Mercedes-Benz Sprinter юний автолюбитель познайомиться з роботою спеціалізованої техніки та з її допомогою зможе моделювати різні дорожні ситуації. Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" швидка допомога - познайомить дітей зі специфікою роботи швидкої допомоги, дасть їм краще розуміння, що це за служба і для чого вона потрібна. Малюки зможуть перевозити в машинках вантажі та маленькі фігурки, діти більш старшого віку – доповнювати свої колекції авто!
Іграшка виготовлена з безпечної та якісної сировини ABS, що відповідає українським та європейським стандартам якості. М’які колеса автомобілів дозволяють з легкістю маневрувати, не ковзаючи (виготовлені з високоякісної безпечної сировини TPE, що за механічними характеристикам схожа на резину).
У серію Mercedes-Benz Sprinter увійшли такі моделі автомобілів:
вантажний;
пасажирський;
бортовий;
причіп;
евакуатор;
евакуатор з гоночним болідом;
швидка допомога;
поліцейський.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Матеріал виробу – пластмаса ABS. Колеса - TPE.
Пакування - картонна коробка.
Кожна іграшка серії Mercedes-Benz Sprinter є прототипом всесвітньо відомих автомобілів компанії Merсedes, що підтверджує голограма з унікальним номером на кожній упаковці. Модель вирізняється оригінальним дизайном, високою деталізацією та функціональністю. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, просторової уяви, логіки та фантазії.
Кожна модель має рухомі елементи: в машинках відкриваються передні та задні двері, може підійматися та опускатися руль.
Для хлопчиків будь-якого віку ця іграшка стане улюбленою! Завдяки серії авто Mercedes-Benz Sprinter юний автолюбитель познайомиться з роботою спеціалізованої техніки та з її допомогою зможе моделювати різні дорожні ситуації. Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" швидка допомога - познайомить дітей зі специфікою роботи швидкої допомоги, дасть їм краще розуміння, що це за служба і для чого вона потрібна. Малюки зможуть перевозити в машинках вантажі та маленькі фігурки, діти більш старшого віку – доповнювати свої колекції авто!
Іграшка виготовлена з безпечної та якісної сировини ABS, що відповідає українським та європейським стандартам якості. М’які колеса автомобілів дозволяють з легкістю маневрувати, не ковзаючи (виготовлені з високоякісної безпечної сировини TPE, що за механічними характеристикам схожа на резину).
У серію Mercedes-Benz Sprinter увійшли такі моделі автомобілів:
вантажний;
пасажирський;
бортовий;
причіп;
евакуатор;
евакуатор з гоночним болідом;
швидка допомога;
поліцейський.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Матеріал виробу – пластмаса ABS. Колеса - TPE.
Пакування - картонна коробка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (кг) | 0.475 |
| Вага в упаковці, кг | 0.475 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Швидка допомога |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | ABS |
| Материал | ABS |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 29х12х14 см |
| Розміри упаковки | 29х12х14 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Швидка допомога |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.475 |
| Возраст | від 3 років |







