Машинка Технок трактор пластикова 1721
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
149 грн
Купити Трактор великий можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Высота | 17 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 37х17х16 см |
| Розміри упаковки | 37х17х16 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |



















