Машинка ТехноК Сміттєвоз пластикова 2185
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
217 грн
Сміттєвоз ТехноК арт. 2185 — поповнення в автопарку!
"Сміттєвоз ТехноК" — мініатюрна, але напрочуд функціональна модель, створена для маленьких поціновувачів техніки та сюжетних ігор. Машинка розміром 17.5 ? 12 ? 11.8 см підходить дітям від 2 років та чудово знайомить із темою екології.
Особливості іграшки
- Функціональний задній борт, що піднімається
- Люк для завантаження та вивантаження — як у справжнього сміттєвоза
- Яскраві декоративні «ліхтарі» на кабіні
- Наліпка «SAVE THE PLANET» — акцент на екологічних цінностях
- Компактний формат, зручний для дитячих рук
Користь гри
- Формує розуміння важливості чистоти та турботи про довкілля
- Стимулює сюжетно-рольові ігри
- Розвиває дрібну моторику та координацію рухів
- Доповнює дитячий автопарк реалістичною спецтехнікою
Сміттєвоз ТехноК арт. 2185 — чудовий спосіб виховувати відповідальність та екологічне мислення під час гри!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 210 |
| Вага (кг) | 0,21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,21 |
| Вага, г | 210 |
| Вес | 0,21 кг |
| Вид іграшки | Сміттєвоз |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Матеріали | пластик, метал, папір |
| Материал | пластик, метал, папір |
| Производитель | Технок |
| Размер | 18х12х12 см |
| Розміри упаковки | 18х12х12 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Сміттєвоз |
| Цвет | 0,21 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 2 років |














![Машинка "NISSAN GT-R"[972045] 554033M Машинка "NISSAN GT-R"[972045] 554033M](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/igrushki-dlya-malchikov/3/data-medium-00000805585-400x300.jpg)






