Код: 00000023640
Артикул: 3893
Машинка Технок Автокран синій 3893
- Наявність: 7
- Виробник: Технок
-
1088 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка "Автокран ТехноК" - багатофункціональний та красивий автомобіль. Завдяки своїй реалістичній конструкції та вражаючим деталям, цей автокран забезпечить вашому малюкові нескінченну кількість годин розваги та креативних можливостей.
Автокран оснащений механізмами, які дозволяють піднімати та опускати вантажі, роблячи гру ще цікавішою та реалістичнішою. Має майданчик, що обертається, з висувною стрілою, яка може підніматися.
Виготовлений з високоякісних матеріалів, автокран ТехноК буде служити вашій дитині протягом багатьох років. Нехай ваша дитина буде головним інженером на будівельному майданчику з автокраном ТехноК!
Автокран оснащений механізмами, які дозволяють піднімати та опускати вантажі, роблячи гру ще цікавішою та реалістичнішою. Має майданчик, що обертається, з висувною стрілою, яка може підніматися.
Виготовлений з високоякісних матеріалів, автокран ТехноК буде служити вашій дитині протягом багатьох років. Нехай ваша дитина буде головним інженером на будівельному майданчику з автокраном ТехноК!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2000 |
| Вага (кг) | 2 |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Вага, г | 2000 |
| Вес | 2 кг |
| Вид іграшки | Автокран |
| Висота (см) | 27 |
| Висота в упаковці (см) | 27 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 57 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 57 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 4 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 57х30х27 см |
| Розміри упаковки | 57х30х27 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Автокран |
| Упаковка | картон |
| Цвет | 2 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |











