Машинка «Поліція» на батарейках зі світлом і звуком WY620B
- Наявність: 9
- Виробник: Без бренду
-
412 грн
Машинка «Поліція» на батарейках зі світлом і звуком
Іграшкова машинка у поліцейському стилі створює більш захопливу гру завдяки світловим та звуковим ефектам. Модель працює на батарейках, тому функції активуються без додаткових механічних дій. Поєднання тематичного оформлення, світла та звуку додає динаміки під час гри вдома або в дитячій кімнаті. Такий варіант добре підходить для сюжетних ігор, де важливі візуальні та звукові ефекти.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Поліцейська машина |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 31х18х12 см |
| Розміри упаковки | 31х18х12 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Поліцейська машина |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |

















