Машинка Оріон Вантажівка Велика 35 см 68
- Наявність: 41
- Виробник: Оріон
-
182 грн
Машинка Оріон — Вантажівка Велика 35 см
Короткий опис
Машинка Оріон — це велика вантажівка загальною довжиною 35 см. Назва вказує на бренд Оріон та тип іграшки — вантажний автомобіль.
Характеристики
- Бренд: Оріон
- Тип: Вантажівка (іграшкова машинка)
- Розмір: 35 см (велика)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Вантажівка |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 21 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 15х35х15 см |
| Розміри упаковки | 15х35х15 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Вантажівка |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |
| Возраст | від 3 років |















