Код: 00000023992
Артикул: 5187
Машинка Міні ТехноК пластикова 5187
- Наявність: 51
- Виробник: Технок
-
68 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Габаритні розміри 10.8 х 6.4 х 4 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 30 |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 11х7х4 см |
| Розміри упаковки | 11х7х4 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Машинка |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |














