Код: 00000009002
Артикул: 900_М
Машинка-каталка толокар Оріон Ретро блакитна 900_М
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
945 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Машинка-каталка толокар Оріон Ретро блакитна 900
Ретро машинка-каталка зможе спричинити захоплення будь-якої дитини. Толокар має зручну спинку та відкидне сидіння, яке перетворюється на невеликий багажник. Дитина зможе туди складати свої іграшки або брати із собою водичку. Колеса машини можуть повертати вліво та право за допомогою керма та малюк сам зможе керувати своєю машинкою. Толокар виготовлений із якісної, екологічно чистої пластмаси. Каталка розвиває дрібну моторику рук, уяву, координацію рухів.
Можете купити вже сьогодні!
Ретро машинка-каталка зможе спричинити захоплення будь-якої дитини. Толокар має зручну спинку та відкидне сидіння, яке перетворюється на невеликий багажник. Дитина зможе туди складати свої іграшки або брати із собою водичку. Колеса машини можуть повертати вліво та право за допомогою керма та малюк сам зможе керувати своєю машинкою. Толокар виготовлений із якісної, екологічно чистої пластмаси. Каталка розвиває дрібну моторику рук, уяву, координацію рухів.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 2500 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Вага, г | 2500 |
| Вес | 2,5 кг |
| Вид іграшки | Толокар |
| Висота (см) | 27 |
| Висота в упаковці (см) | 27 |
| Глибина в упаковці (см) | 68 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 68 |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Толокари |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 68х28х27 см |
| Розміри упаковки | 68х28х27 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2,5 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 2 років |







