Машинка-каталка "Дракончик" рожева 198
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
905 грн
Машина виконана в яскравих кольорах, тому подобається як хлопчикам, так і дівчаткам. Кермо з клаксоном, так само за допомогою нього спрямовуються два передніх колеса. Знімну ручку-спинку дуже зручно використовувати для перенесення машинки, а малюк може завжди на неї спертися. Під сидінням передбачено місце для іграшок або всяких дрібниць.
Якщо Ви хочете купити Каталка Дракончик яскраво-рожева, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вес | 2,5 кг |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Толокари |
| Количество колёс | 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 1 шт |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал | пластик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 62х30х48 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Толокар |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | микс цветов |
| Возраст | від 3 років |

















