Машинка інерційний зі звуком і світлом 5521_Blue
- Наявність: 2
- Виробник: YG TOYS
-
612 грн
Машинка інерційна зі звуком і світлом
Яскрава і динамічна іграшка, що миттєво оживляє гру: достатньо штовхнути — і машинка рушає вперед, супроводжуючись реалістичними звуками та сяючими вогнями. Ідеальна для вуличних перегонів у кімнаті та захоплюючих пригод на килимі.
Легка в використанні — маленькі руки впораються без зусиль, а дитяча уява відправиться в подорож на хвилі звуків і блиску фар. Яскравий дизайн привертає увагу та стимулює творчу гру.
- Реалістичні звуки, що додають ефекту живої гонки.
- Світлові ефекти, які роблять гру ще цікавішою у темніші моменти.
- Міцний корпус для активної експлуатації в грі.
- Стимулює розвиток моторики та уяви під час рольових і сюжетних ігор.
Чудовий подарунок для допитливих маленьких автолюбителів, який приносить радість від руху та звукових вражень у кожній грі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Машина |
| Висота (см) | 29 |
| Висота в упаковці (см) | 29 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (в комплекті) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 29х17х19 см |
| Розміри упаковки | 29х17х19 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машина |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (в комплекті) |
| Упаковка | картон |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |










