Код: 00000080899
Артикул: 2812
Машинка-брязкальце "Черепаха" в кульку 2812 р.22*175см 2812
- Наявність: 2
- Виробник: Bambi
-
158 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Машинка-брязкальце "Черепаха" в кульку 2812 р.22*17,5см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Брязкальця |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 22х18х10 см |
| Розміри упаковки | 22х18х10 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 місяців |









