Машинка Автопром «Швидка допомога» металева зі світлом і звуком AP7543
- Наявність: 9
- Виробник: АВТОПРОМ
-
295 грн
Машинка Автопром «Швидка допомога»
Металева машинка у виконанні «Швидка допомога» стане помітним доповненням до дитячої колекції транспорту. Модель поєднує міцний корпус із виразним тематичним оформленням, завдяки чому добре підходить для сюжетних ігор про рятувальні служби.
Іграшка оснащена світловими та звуковими ефектами, що робить гру більш динамічною та захопливою. Поєднання металевого виконання зі світлом і звуком додає реалістичності та допомагає створити атмосферу справжньої спецтехніки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Швидка допомога |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Колекційні машинки |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Материал | комбіновані матеріали, метал |
| Производитель | АВТОПРОМ |
| Размер | 18х8х14 см |
| Розміри упаковки | 18х8х14 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Швидка допомога |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |








