Машинка Автопром «Поліція» металева зі світлом і звуком AP7542
- Наявність: 8
- Виробник: АВТОПРОМ
-
295 грн
Машинка Автопром «Поліція» металева зі світлом і звуком
Іграшкова машинка у поліцейському стилі виконана з металу, що надає конструкції більшої міцності та приємних відчуттів під час гри. Модель доповнена світловими та звуковими ефектами, завдяки яким ігровий процес стає більш динамічним і захопливим. Такий варіант добре підходить для сюжетних ігор, де важливі реалістичні деталі та активна взаємодія.
Металевий корпус у поєднанні з ефектами світла і звуку робить іграшку помітною серед інших моделей. Поліцейська тематика додає виразності зовнішньому вигляду та допомагає створювати різні ігрові сценарії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Поліцейська машина |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Колекційні машинки |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Материал | комбіновані матеріали, метал |
| Производитель | АВТОПРОМ |
| Размер | 18х8х14 см |
| Розміри упаковки | 18х8х14 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Поліцейська машина |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |








