Машинка "Автомобіль ТехноК" пластикова 5965
- Наявність: 21
- Виробник: Технок
-
344 грн
Особливістю цього автомобіля є великі колеса та міцна рама.
Задні двері автомобіля відчиняються, тому в кузов можна завантажити різні вантажі.
Спереду на бампері є отвір для мотузочки - щоб улюблена іграшка завжди їздила з Вашим малюком.
Це надійний і витривалий транспорт для ігор вдома та на вулиці!
Вага: 581 г.
Габаритні розміри: 32,7х22х18,7 см.
Придбати Автомобіль Технок та інший транспорт для хлопчика можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Вантажівка |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 33х20х18 см |
| Розмір | 33*20*18 см |
| Розміри | 33*20*18 см |
| Розміри упаковки | 33х20х18 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Військовий |
| Тип | Вантажівка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |




















