Машина "Інтер" самоскид 191
- Наявність: 1
- Виробник: Оріон
-
924 грн
Наша команда професійних дизайнерів і конструкторів створюють унікальні моделі, що робить нашу продукцію впізнаваною і затребуваною не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Також під час виготовлення продукції ми використовуємо високоякісну сировину та екологічно-чисті матеріали без хімічних домішок, шкідливих для здоров'я малюків. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2200 |
| Вага (кг) | 2,2 |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 |
| Вага, г | 2200 |
| Вес | 2,2 кг |
| Вид іграшки | Вантажівка |
| Висота (см) | 35 |
| Висота в упаковці (см) | 35 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 50 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 50 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 1 шт. |
| Комплект постачання | машина та совок |
| Комплектація | машина та совок |
| Комплектація | машина та совок |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 50х31х35 см |
| Розміри упаковки | 50х31х35 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Вантажівка |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2.2000000000000002 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |
| Возраст | від 3 років |

















