Машина інерційна "Поліція" RY866-10_White
- Наявність: 32
- Виробник: Bambi
-
96 грн
Характеристики:
Матеріал: Міцний пластик, який витримує активну гру.
Механізм: Інерційний — просто відштовхніть машину і вона почне рухатися.
Дизайн: Стильний поліцейський автомобіль з мигалками і написами.
Розміри: Зручні для маленьких рук, оптимальні для гри вдома чи на вулиці.
Переваги:
Інерційний механізм: Легка в експлуатації, без потреби в батарейках.
Розвиток: Сприяє розвитку уяви, координації рухів і моторики.
Безпека: Виготовлена з безпечних для дітей матеріалів.
Інтерактивність: Ідеально підходить для захоплюючих ігор і вуличних погонь.
Машина інерційна "Поліція" стане чудовим доповненням до колекції дитячих машинок і подарує багато годин веселих ігор!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 18х9х9 см |
| Розміри упаковки | 18х9х9 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Поліція |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 9 |
| Ширина в упаковці (см) | 9 |
| Возраст | від 3 років |















