Код: 00000013270
Артикул: 008/1
Машина "Бамсік-куля" 008/1
- Наявність: 4
- Виробник: Bamsik
-
354 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пластмасова машина Бамсик наповнена кульками для сухого басейну. Виробник Україна.
Розмір 20х16х42 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Розмір 20х16х42 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Самоскид |
| Висота (см) | 21 |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 45 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 шт |
| Комплект постачання | машинка-1шт, кулі-8шт |
| Комплектація | машинка-1шт, кулі-8шт |
| Комплектація | машинка-1шт, кулі-8шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 45х18х21 см |
| Розміри упаковки | 45х18х21 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0.8 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 років |








