Код: 00000040038_1
Артикул: 39227_Blue-Red
Машина "Баггі з причепом" 39227_Blue-Red
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
122 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Машина "Баггі з причепом"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Машинка |
| Висота (см) | 39 |
| Висота в упаковці (см) | 39 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 39х13х15 см |
| Розміри упаковки | 39х13х15 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |







