Код: 00000081509
Артикул: AP9904ABCD
Машина АВТОПРОМ на батарейках Військова техніка" світзі звуком AP9904ABCD
- Наявність: 1
- Виробник: АВТОПРОМ
-
336 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Машина АВТОПРОМ на батарейках Військова техніка" світзі звуком
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Елементи живлення в комплекті | в комплекте |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | в комплекте |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | АВТОПРОМ |
| Размер | 24х12х16 см |
| Розміри упаковки | 24х12х16 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Військові та військова техніка |
| Тип елементів живлення | в комплекте |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 3 років |







