Код: 00000240335
Артикул: VT3702-11
Магнітний одяг Vladi Toys Меган і Поллі 39 елементів VT3702-11
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
329 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Збирайте модні образи та ставайте справжніми модел'єрами з одягалкою Vladi Toys. Дитина легко підбере наряд з модного журналу в комплекті або створить свій унікальний образ.
Граємо та тренуємо: уяву, креативне мислення, творчі навички та дрібну моторику.
Набір містить: 2 ляльки, 39 магнітних елементів одягу, шафа для одягу, модний журнал.
Мова: українська.
Вік: 3-6 років.
Граємо та тренуємо: уяву, креативне мислення, творчі навички та дрібну моторику.
Набір містить: 2 ляльки, 39 магнітних елементів одягу, шафа для одягу, модний журнал.
Мова: українська.
Вік: 3-6 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Магнітна |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | 39 ел. одягу, 2 ляльки |
| Комплектація | 39 ел. одягу, 2 ляльки |
| Комплектація | 39 ел. одягу, 2 ляльки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 19х23х6 см |
| Розміри упаковки | 19х23х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Магнітна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |









