Код: 00000240435
Артикул: VT3205-80
Магнітні пазли Vladi Toys Свинка та порося А5 VT3205-80
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Магнітні пазли Vladi Toys «Свинка та порося» (A5)
Магнітні пазли від Vladi Toys з ілюстрацією Свинка та порося у форматі A5.
Опис
Пазл представляє собою магнітний набір з тематичною ілюстрацією «Свинка та порося» в форматі A5.
Характеристики
- Бренд: Vladi Toys
- Тип: магнітні пазли
- Тема: Свинка та порося
- Формат: A5
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вес | 0,08 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість деталей | 12 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 12 елементів |
| Кількість предметів в наборі | 12 елементів |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 25х18х1 см |
| Розмір | 23,6х16,2 см |
| Розміри | 23,6х16,2 см |
| Розміри упаковки | 25х18х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.08 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |












