Магнітна гра Vladi Toys WOW Surprise "Singer" VT3210-13
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
413 грн
Комплектація: 43 магніта, лялька, сюрприз (браслет), творчий посібник.
Мова: лице коробки - англійська, маркування - українська.
Вік: 3-6 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Магніти |
| Комплект постачання | магніт-43шт, лялька, браслет |
| Комплектація | магніт-43шт, лялька, браслет |
| Комплектація | магніт-43шт, лялька, браслет |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 14х28х7 см |
| Розміри упаковки | 14х28х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 5 років |

















