Магнітна дошка українською мовою з літерами та цифрами двостороння PL-7061
- Наявність: 10
- Виробник: Без бренду
-
425 грн
Магнітна дошка українською мовою з літерами та цифрами двостороння
Двостороння магнітна дошка стане практичним варіантом для занять і щоденного використання. Вона виконана українською мовою, що зручно для навчання та знайомства з основами читання й рахунку. У комплекті передбачені літери та цифри, завдяки чому можна складати слова, вивчати алфавіт і тренувати навички лічби.
Завдяки магнітній поверхні елементи легко розміщуються на дошці, а двостороння конструкція робить використання ще більш зручним і різноманітним. Такий формат допомагає поєднувати навчальні вправи, розвивати увагу та підтримувати інтерес до занять.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,75 кг |
| Вид іграшки | Дошка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Мольберти та дошки |
| Комплект постачання | двостор. дошка, комплект букв та цифр, крейда, мар |
| Комплектація | двостор. дошка, комплект букв та цифр, крейда, мар |
| Комплектація | двостор. дошка, комплект букв та цифр, крейда, мар |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 43х35х3 см |
| Розміри упаковки | 43х35х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Дошка |
| Упаковка | коробка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |







