Магнітна дошка "Коала" з маркером (укр.) VT3601-23
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
144 грн
Комплектація: фігурний планер на магнітній основі, маркер «Пиши-витирай», 7 магнітів.
Мова: українська.
Вік: 3-99 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Дошка |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Комплект постачання | дошка, маркер, 7 магнітів |
| Комплектація | дошка, маркер, 7 магнітів |
| Комплектація | дошка, маркер, 7 магнітів |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 24х30х1 см |
| Розміри упаковки | 24х30х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Дошка |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |

















