Код: 00000121299
Артикул: 182A
Лялька типу "Барбі" шарнірна (сукні та аксесуари) 182A
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
242 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Лялька типу "Барбі" шарнірна (сукні та аксесуари)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Ляльки з аксесуарами |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 45 |
| Додаткові характеристики | Шарнірні |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Комплект постачання | лялька, аксесуари |
| Комплектація | лялька, аксесуари |
| Комплектація | лялька, аксесуари |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Особливості | Шарнірні |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 45х34х6 см |
| Розміри упаковки | 45х34х6 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Ляльки з аксесуарами |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 34 |
| Ширина в упаковці (см) | 34 |
| Возраст | від 3 років |







