Лялька Пупс з аксесуарами 43 см 42099
- Наявність: 2
- Виробник: A-Toys
-
734 грн
Лялька-пупс Baellar з аксесуарами
Познайомся з новою подругою для сюжето-рольових ігор! Лялька-пупс Baellar створена, щоб малюк міг грати у «дочки-матері», пробувати доглядати за кимось та відпрацьовувати добрі емоції й соціальні навички у грі.
Чому дітям подобається
- Гра з лялькою стимулює уяву та сюжетно-рольову активність.
- Дитина вчиться турботі та співпереживанню під час догляду за пупсом.
- Аксесуари роблять гру реалістичнішою й допомагають відтворювати повсякденні ситуації.
Що входить у комплект
- пляшечка для годування
- тарілка
- виделка
- ложка
- пустушка
- горщик
- інші аксесуари для сюжетно-рольових ігор
Розмір: 43 см. Для дітей від 3 років.
Ідеальна лялька для тих, хто любить гратися у сім’ю, навчатися турботі та проводити час у теплих, живих іграх.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Пупси |
| Висота (см) | 42 |
| Висота в упаковці (см) | 42 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категория товара | Пупси |
| Комплект постачання | пупс з аксесуарами |
| Комплектація | пупс з аксесуарами |
| Комплектація | пупс з аксесуарами |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 27х13х42 см |
| Розміри упаковки | 27х13х42 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Пупси |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 3 років |









