Лялька "Miss Gaga" з велосипедом і аксесуарами 51803
- Наявність: 2
- Виробник: YG TOYS
-
389 грн
Лялька "Miss Gaga" з велосипедом і аксесуарами
Стильна та яскрава лялька, яка надихає на пригоди й творчі ігри. Вона має модний образ, продуманий гардероб та деталі, що роблять кожну гру унікальною й захопливою.
У комплекті — зручний велосипед і набір аксесуарів, які доповнюють сцени прогулянок, зустрічей з подругами та вуличних пригод.
- Елегантний велосипед для яскравих поїздок
- Шолом і стильні окуляри для безпечних і модних прогулянок
- Мила сумочка та інші дрібні доповнення для створення образу
Miss Gaga допомагає розвивати уяву, навички спілкування та сюжетну гру, сприяє створенню власних історій і ролей. Це чудовий вибір для тих, хто любить моду, рух і пригоди.
Ідеальний подарунок для маленьких шанувальниць стильних ігор та активних сюжетів, що надовго захопить увагу і подарує багато радісних моментів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Ляльки з аксесуарами |
| Висота (см) | 29 |
| Висота в упаковці (см) | 29 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Комплект постачання | лялька-1шт, велосипед-1шт, пітомець-1шт, аксесуари |
| Комплектація | лялька-1шт, велосипед-1шт, пітомець-1шт, аксесуари |
| Комплектація | лялька-1шт, велосипед-1шт, пітомець-1шт, аксесуари |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 29х8х32 см |
| Розміри упаковки | 29х8х32 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Ляльки з аксесуарами |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,32 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Возраст | від 3 років |

















