Лялька Леді Баг LT726
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
180 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Ляльки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | комбинировнный |
| Материал | комбинировнный |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 12х33х5 см |
| Розміри упаковки | 12х33х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Кіно та мультфільми |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 33 |
| Ширина в упаковці (см) | 33 |
| Возраст | від 3 років |

















