Лялька Fitnes Sport з набором для тренування 29 см JJ8714-1Q
- Наявність: 1
- Виробник: G Y
-
372 грн
Лялька Fitnes Sport з набором для тренування
Fitnes Sport — енергійна лялька, яка надихає дітей на рух і здоровий спосіб життя. Вона поєднує стильний спортивний образ та багату уяву, перетворюючи гру на захопливі тренування й пригоди.
Що входить у набір
- Спортивний одяг, підібраний для активних ігор;
- Аксесуари для тренувань: гантелі, килимок і пляшка для води;
- Дрібні елементи для створення справжньої тренувальної атмосфери.
Переваги гри
- Заохочує рухову активність та імпровізацію;
- Стимулює розвиток координації, дрібної моторики та уяви;
- Надовго утримує інтерес завдяки різноманітним образам і сценаріям гри.
Для кого
Чудовий вибір для дітей, які цікавляться спортом, люблять сюжетно-рольові ігри та створення власних історій. Ідеальний подарунок для активних та творчих малюків.
Створюйте рухливі пригоди разом з Fitnes Sport!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Ляльки з аксесуарами |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Высота | 29 см |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | G Y |
| Размер | 17х9х22 см |
| Розміри упаковки | 17х9х22 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Ляльки з аксесуарами |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |









![Іграшка лялька у блістері 10.5*8*5.8 см[962229] FDE09030 Іграшка лялька у блістері 10.5*8*5.8 см[962229] FDE09030](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/igrushki-dlya-devochek/2/data-medium-00000803777-400x400.jpg)










