Код: 00000120943
Артикул: QL092A
Лялька "Emily" "Русалка" з аксесуарами QL092A
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
447 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Лялька "Emily" "Русалка" з аксесуарами
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Ляльки з аксесуарами |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Додаткові характеристики | Шарнірні |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Особливості | Шарнірні |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 29х33х7 см |
| Розміри упаковки | 29х33х7 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Ляльки з аксесуарами |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 33 |
| Ширина в упаковці (см) | 33 |
| Возраст | від 3 років |



![Портативний Будиночок Barbie[964021] FXG54 Портативний Будиночок Barbie[964021] FXG54](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/igrushki-dlya-devochek/7/data-medium-00000801269-400x400.jpg)









