Код: 00000121152
Артикул: 194871
Лялька "Candylocks" 194871
- Наявність: 12
- Виробник: Bambi
-
350 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Лялька "Candylocks" - ці симпатичні лялечки ховаються в цукровій ваті на паличці. Розплутайте її волосся, щоб показати вашу чудово ароматну ляльку Candylocks!
У кожної ляльки чарівне волосся, що нагадує солодку вату, волосся у ляльки дуже довге, і його приємно заплітати в косички. У кожному наборі різні аксесуари для веселих ігор (сонцезахисні окуляри, сумочки, заколочки, завитки тощо).
У ляльок рухаються ручки, і вони можуть сидіти.
У наборі:
-1 лялька.
-6 аксесуарів-сюрпризів.
-1 аркуш колекціонера.
Шанувальницям ляльок Candylocks обов'язково сподобаються ці лялечки!
Розмір упаковки: 22х6 см.
Розмір ляльки 13 см.
У кожної ляльки чарівне волосся, що нагадує солодку вату, волосся у ляльки дуже довге, і його приємно заплітати в косички. У кожному наборі різні аксесуари для веселих ігор (сонцезахисні окуляри, сумочки, заколочки, завитки тощо).
У ляльок рухаються ручки, і вони можуть сидіти.
У наборі:
-1 лялька.
-6 аксесуарів-сюрпризів.
-1 аркуш колекціонера.
Шанувальницям ляльок Candylocks обов'язково сподобаються ці лялечки!
Розмір упаковки: 22х6 см.
Розмір ляльки 13 см.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Ляльки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 24х30х5 см |
| Розміри упаковки | 24х30х5 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |













