Код: 00000131238
Артикул: TBG391401
Лялька "Bizzy Bubs" (мікс видів) TBG391401
- Наявність: 32
- Виробник: G Y
-
81 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Яскрава лялька-пупс міні Bizzy Bubs - сподобається кожній дівчинці. Такою лялечкою можна грати вдома, а також брати з собою на прогулянку. У наборі: лялечка в памперсі з сосочкою - 1 шт., картка - 1 шт.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Ляльки |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Высота | 9 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 10х4х14 см |
| Розміри упаковки | 10х4х14 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 3 років |











