Лук зі стрілами на присосках 949-2_Gray
- Наявність: 3
- Виробник: Без бренду
-
241 грн
Лук зі стрілами на присосках
Лук зі стрілами на присосках — набір для активних ігор, що поєднує рухливість і захопливий процес влучання в ціль. Завдяки стрілам на присосках такий варіант підходить для розваг удома або в інших безпечних умовах, де важливі м’який контакт і зручність використання.
У комплекті передбачено лук та стріли на присосках, що робить гру зрозумілою та простою для початку. Присоски на кінцях стріл допомагають їм фіксуватися на гладких поверхнях, додаючи інтересу до процесу. Такий набір добре підходить для сюжетних ігор, тренування координації рухів, уважності та влучності.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Лук |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | лук, мішень, три стріли на присосках |
| Комплектація | лук, мішень, три стріли на присосках |
| Комплектація | лук, мішень, три стріли на присосках |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 69х23х4 см |
| Розміри упаковки | 69х23х4 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Лук |
| Упаковка | планшет |
| Возраст | від 6 років |














