Код: 00000100747
Артикул: VA-10013
Лоток для сортування VA-10013
- Наявність: 32
- Виробник: Strateg
-
23 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Лоток для сортування
| Характеристики | |
| Вага (г) | 5 |
| Вага (кг) | 0,005 |
| Вага в упаковці, кг | 0,005 |
| Вага, г | 5 |
| Вес | 0,005 кг |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Довжина (см) | 6 |
| Категория товара | Набори для рукоділля |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 6х10х1 см |
| Розмір | 6*10*1 см |
| Розміри | 6*10*1 см |
| Розміри упаковки | 6х10х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Цвет | 0,005 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |










