Код: 00000102113
Артикул: 014
Лопатка граблі великі Бамсик 014
- Наявність: 100
- Виробник: Bamsik
-
54 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Лопата велика Бамсик – це ідеальна іграшка для активних ігор на свіжому повітрі. Велика лопата має зручну ручку і міцну робочу частину, що дозволяє дітям копати пісок, землю чи сніг, розвиваючи їхню моторику та координацію.
Лопатка граблі великі Бамсик – це універсальний ігровий інструмент, що поєднує функції лопатки та граблів. Вона ідеальна для ігор у пісочниці, на пляжі або в саду, допомагаючи дитині виконувати різні завдання, такі як копання, збір піску чи формування різноманітних конструкцій.
Особливості:
Міцний і безпечний пластик
Зручні ручки для легкого використання
Ідеальні для гри в пісочниці, на пляжі або в саду
Розвивають дрібну моторику і творчі здібності
Ці іграшки стануть чудовим доповненням до дитячих ігор на свіжому повітрі та подарують малюкам багато веселощів і творчих моментів!
Лопатка граблі великі Бамсик – це універсальний ігровий інструмент, що поєднує функції лопатки та граблів. Вона ідеальна для ігор у пісочниці, на пляжі або в саду, допомагаючи дитині виконувати різні завдання, такі як копання, збір піску чи формування різноманітних конструкцій.
Особливості:
Міцний і безпечний пластик
Зручні ручки для легкого використання
Ідеальні для гри в пісочниці, на пляжі або в саду
Розвивають дрібну моторику і творчі здібності
Ці іграшки стануть чудовим доповненням до дитячих ігор на свіжому повітрі та подарують малюкам багато веселощів і творчих моментів!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 24х10х6 см |
| Розмір | Розмір лопатки 24*5,5см, граблі 17*9см |
| Розміри | Розмір лопатки 24*5,5см, граблі 17*9см |
| Розміри упаковки | 24х10х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Цвет | 0,04 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 1 року |








