Логіка-сортер «Грайся та навчайся» PL-724-18
- Наявність: 6
- Виробник: Без бренду
-
163 грн
Логіка-сортер «Грайся та навчайся»
Логіка-сортер створений для захопливого дозвілля та розвитку базових навичок у дитини. Формат «Грайся та навчайся» поєднує елементи гри та пізнання, допомагаючи тренувати логічне мислення, уважність і координацію рухів. Під час взаємодії з сортером дитина вчиться підбирати відповідні елементи, порівнювати форми та знаходити правильні рішення.
Такий варіант іграшки підходить для занять удома, сприяє розвитку посидючості та інтересу до навчання через гру. Логіка-сортер стане доречним вибором для знайомства з простими завданнями на сортування, сприйняття форм і послідовне виконання дій.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 17х12х17 см |
| Розміри упаковки | 17х12х17 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |








