Літаюча тарілка бамсик 27 см пластикова 342_Red
- Наявність: 1
- Виробник: Bamsik
-
91 грн
Літаюча тарілка "Бамсик"
Літаюча тарілка бамсик 27 см пластикова
Опис
Літаюча тарілка Бамсик діаметром 27 см, виготовлена з пластику.
Характеристики
- Тип: літаюча тарілка
- Назва/модель: Бамсик
- Діаметр: 27 см
- Матеріал: пластик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид іграшки | Літаюча тарілка |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категория товара | Запускалки та бумеранги |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 27х27х4 см |
| Розмір | діаметр - 27 см |
| Розміри | діаметр - 27 см |
| Розміри упаковки | 27х27х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Літаюча тарілка |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 3 років |

















