Код: 00000010082_2
Артикул: 1263_Red
Лійка № 9 «Кораблик» Бамсик 1263_Red
- Наявність: 9
- Виробник: Bamsik
-
134 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Вирва № 9 «Кораблик», Бамсик Товари орієнтовані на дітей від трьох років і є чудовим доповненням розвитку та дозвілля малюка, а саме: дитячі машинки, вантажівки, машинки спец. техніки, набори будівельних конструкторів, пірамідки, кубики, пісочні набори, набори дитячого посуду, кеглі для боулінгу та багато іншого для загального розвитку дітей.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Лійка |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 27х20х8 см |
| Розміри упаковки | 27х20х8 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Лійка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |








