Код: 00000102109_3
Артикул: 0216_Red
Лійка № 16 Бамсик 0216_Red
- Наявність: 9
- Виробник: Bamsik
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Лійка №16 Бамсик – це практична іграшкова лійка, яка стане чудовим інструментом для поливу квітів або ігор з водою. Завдяки зручному розміру і ергономічній ручці, вона підходить для маленьких ручок, дозволяючи дітям весело проводити час під час гри на вулиці чи в саду.
Особливості:
Простий та зручний дизайн
Міцний і безпечний пластик
Легка у використанні, підходить для дітей
Рівномірний потік води для поливу чи ігор
Ця лійка стане чудовим помічником для маленьких садівників і просто для веселих ігор на свіжому повітрі!
Особливості:
Простий та зручний дизайн
Міцний і безпечний пластик
Легка у використанні, підходить для дітей
Рівномірний потік води для поливу чи ігор
Ця лійка стане чудовим помічником для маленьких садівників і просто для веселих ігор на свіжому повітрі!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Лійка |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 22х12х17 см |
| Розміри упаковки | 22х12х17 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Лійка |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 3 років |











