Код: 00000024090
Артикул: 4494
Ліжко для ляльки ТехноК пластикове 4494
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
389 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка "Ліжечко ТехноК" отримала нагороду в номінації "Краща сюжетна іграшка 2017 року в Україні" на щорічній міжнародній виставці «Baby EXPO». Журі конкурсу сподобалося як виконання самої іграшки так і комплектація, до якої крім ліжечка входить набір постільної білизни для ляльки - простирадло, подушка та ковдра.
Виріб виконаний в ніжній кольоровій гамі та запакований в кольорову коробку з ручкою. На клапані коробки розміщена інструкція по збиранню іграшки.
Виріб виконаний в ніжній кольоровій гамі та запакований в кольорову коробку з ручкою. На клапані коробки розміщена інструкція по збиранню іграшки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид іграшки | Кроватка |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 53 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 53 |
| Категория товара | Лялькові будиночки та меблі |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 4 |
| Комплект постачання | матрац,простирадло, подушка,ковдра, боковушка-2шт |
| Комплектація | матрац,простирадло, подушка,ковдра, боковушка-2шт |
| Комплектація | матрац,простирадло, подушка,ковдра, боковушка-2шт |
| Матеріали | пластик, текстиль |
| Материал | пластик, текстиль |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Технок |
| Размер | 53х31х8 см |
| Розмір | 45*26*23 см |
| Розміри | 45*26*23 см |
| Розміри упаковки | 53х31х8 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Кроватка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |
| Возраст | від 3 років |









